Koordynacja dnia ślubu i wesela

Jest to idealne rozwiązanie dla Młodych Par, które mają już za sobą ślubne przygotowania, jednak chcą zaufać profesjonalistom i powierzyć im koordynację uroczystości.

Ślub i przyjęcie weselne to tętniący życiem organizm, pełen nieustanych zmian i zaskoczeń. Czy nie łatwiej byłoby mieć pewność, że wszystko będzie funkcjonować jak w szwajcarskim zegarku? Może Wam to zagwarantować wyłącznie pomoc profesjonalnego konsultanta ślubnego.

Niejednokrotnie na przebieg uroczystości ma wpływ wiele czynników. Choć planujecie  ją dokładnie, nie jesteście w stanie przewidzieć wszystkiego. Dlatego właśnie szkoda tracić energię na ustalanie detali z zespołem muzycznym, florystą czy menadżerem sali. Przecież dzień ślubu jest wyjątkowy. Lepiej, żebyście niczym się nie martwili i cieszyli się sobą i swoimi gośćmi. My, natomiast z przyjemnością, zadbamy o wszystko, w Waszym imieniu.

Doskonale wiemy jak żmudne bywają przygotowania ślubne – mogą trwać od kilku godzin do kilku dni. Jesteśmy gotowe na takie wyzwania i aktywnie uczestniczymy w tym procesie. Zadbamy, by wszystko było właściwie nadzorowane, a każdy szczegół był zgodny z wcześniejszymi ustaleniami.