O NAS

W Agencji Ślubnej Czary Marry zmieniamy marzenia w rzeczywistość. Nie posługujemy się jednak czarodziejską różdżką ani nie prosimy o pomoc baśniowej wróżki. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy, którą bezustannie pogłębiamy, pracując jako konsultantki ślubne oraz śledząc najnowsze trendy.

 

Nasze Wartości

 

Szczerość

W kontaktach z parami to dla nas priorytet. Pozwala na sprawną komunikację, lepsze poznanie Waszych oczekiwań oraz dużą oszczędność czasu i frustracji.

Przyjazna atmosfera

Lubimy ze sobą pracować. To właśnie dzięki temu tworzymy tak zgrany zespół i wzajemnie się uzupełniamy.  Tak samo działamy z naszymi parami. Nasze relacje z Wami są ciepłe, partnerskie, luźne.

Stały kontakt

Rozumiemy, że praca, domowe obowiązki, Wasze zobowiązania powodują, że nie zawsze jesteście dostępni. Dlatego my nie mamy sztywnych godzin pracy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji bez limitu, o każdej porze dnia. To Wy decydujecie jaka forma kontaktu jest dla Was najlepsza. Spotkanie przy kawie, rozmowa telefoniczna, e-mail, whatsApp, Skype – wszędzie nas złapiecie.

Lojalność

Doświadczenie pokazuje, że choć to Wasz dzień, często spływa na Was wiele oczekiwać innych osób –  rodziców, rodziny, przyjaciół. My jesteśmy zawsze i tylko zawsze dla Was. Zadbamy o to, aby ten dzień był od początku do końca taki, jak sobie wymarzyliście.

 

Czego unikamy?

 

Pozowanych zdjęć z przygotowań

Jesteśmy gotowe na każde niespodziewane sytuacje i nie straszne nam skakanie po drzewach, prasowanie, bieganie po pobliskiej łące w poszukiwaniu ostatnich elementów dekoracji. Oficjalny strój zawsze czeka do ostatniej chwili, a nam towarzyszą trampki i spodnie.  Podczas koordynacji raczej nie złapiecie nas siedzących z laptopem przy kawie.

Czysto biznesowych relacji

Nie są one naszą mocną stroną, dlatego postanowiłyśmy organizować wesela, a nie eventy. W naszej pracy kochamy niezwykłe emocje jakie Wam towarzyszą zarówno podczas przygotowań jak i w dniu ślubu i wesela. Nie chcemy z tego rezygnować.

Szefowania

Wykonawców, z którymi współpracujemy, traktujemy jak partnerów a nie jak podwładnych. Dbamy o to by wszystkim dobrze się pracowało. Z doświadczenia wiemy, że dobra atmosfera to większe zaangażowanie i lepsze efekty pracy.

Prowizji za polecenia

Przy wyborze wykonawców kierujemy się ich umiejętnościami, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Ewentualne prowizje i rabaty przekazujemy Wam.

Obiecywania cudów

Zamiast tego szczerze radzimy i staramy się znaleźć alternatywę dla ryzykownego lub nierealnego pomysłu.

 

Jak pracujemy?

 

Tak, aby było Wam jak najwygodniej. To Wy wybieracie sposób i porę kontaktu, dostosowaną do Waszego codziennego planu dnia.

Na początku przygotowujemy budżet weselny oraz harmonogram prac. W międzyczasie zajmujemy się organizacją najważniejszych elementów ślubu i wesela. Zajmiemy się również ustaleniem stylistyki ślubu i wesela. Spokojnie, nie musicie wiedzieć wszystkiego od razu. Rozmawiając i wymieniając się inspiracjami stopniowo uda nam się wyłonić wymarzoną wizję. Poznając Wasze preferencje i gusta będziemy przesyłać Wam oferty wykonawców, których chciałybyśmy zaprosić do współpracy. Weźmiemy na siebie rozmowy z nimi i wszystkie formalności. Na każdym etapie przygotowań będziemy Wam służyć  radą i pomocą.