O NAS

W Czary Marry zmieniamy marzenia w rzeczywistość. Nie posługujemy się jednak czarodziejską różdżką ani nie prosimy o pomoc baśniowej wróżki. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy, którą bezustannie pogłębiamy, pracując jako konsultantki ślubne oraz śledząc najnowsze trendy.

Połączyła nas przyjaźń, pasja i zamiłowanie do piękna, którymi chętnie dzielimy się z Wami podczas realizowanych uroczystości. To właśnie dzięki temu tworzymy tak zgrany zespół i wzajemnie się uzupełniamy. W naszym dorobku odnajdziecie zarówno tradycyjne wesela w eleganckich pałacach, salach bankietowych, uroczystości w stylu boho, jak i pełne uroku imprezy plenerowe.

Jesteśmy otwarte na wszelkie nietuzinkowe pomysły, doceniając jednocześnie atmosferę klasycznych, rodzinnych uroczystości. Cechuje nas pomysłowość, świeże podejście oraz profesjonalizm. Dobra znajomość rynku i niewyczerpalne pokłady kreatywności pozwalają nam tworzyć nieszablonowe rozwiązania, które na zawsze zapadną Wam w pamięci. Realizujemy najśmielsze pomysły, ale też szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Chronimy Was przed niepotrzebnym rozczarowaniem, dlatego nie obiecujemy rzeczy niesprawdzonych i niepewnych.
Wszyscy wykonawcy, z którymi współpracujemy to profesjonaliści.

Nie ma znaczenia czy wymarzyliście sobie małe przyjęcie dla najbliższych, czy huczną imprezę: „Your Wish is Our Command”. Będziemy do Waszej dyspozycji na każdym etapie przygotowań, służąc radą i rozwiewając wszelkie wątpliwości.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i kontaktu.

 

 
 
 

Kasia

Pomysł na rozpoczęcie pracy w charakterze wedding plannera zrodził się wiele lat temu, kiedy pracowałam jako wizażystka. Wykonując makijaże w dniu ślubu, byłam w samym centrum przygotowań. Czułam, że jestem w swoim żywiole, niejednokrotnie ratując Młode Pary z opresji, gdy wszystko szło nie tak, jak powinno. Kilka lat później przyszło mi zorganizować własne wesele i dopiero wtedy uświadomiłam sobie, jak wielkie jest to przedsięwzięcie. Zdałam sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie i fachowa pomoc kogoś doświadczonego. Kiedy jako świadek pomagałam w organizacji wesela mojej siostry, czułam się jak ryba w wodzie i wiedziałam, że odnalazłam swoją życiową pasję.

Dalej wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Ukończyłam kurs i rozpoczęłam pracę w charakterze wedding plannera w Stanach Zjednoczonych. Zdobycie doświadczenia w miejscu gdzie konsulting ślubny jest chlebem powszednim, poszerzyło moje horyzonty.

Moją pasją jest wspinaczka skałkowa i joga. Taki już mam charakter, uwielbiam wyzwania i konsekwentnie dążę do celu zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

 

Ola

Zamiłowanie do ślubów zrodziło się u mnie, kiedy zamiast uczyć się do egzaminów na studiach, oglądałam amerykańskie programy o tej tematyce. Zachwycałam się wystawnymi sukniami z programu “Say yes to the dress” i podziwiałam konsultantki ślubne z „Rich bride, poor bride”.

Miłość do tematyki ślubnej nie minęła nawet wtedy, gdy rozpoczęłam pracę. Etat za biurkiem nie rozwijał mnie, a przekładanie papierów najzwyczajniej w świecie nudziło. Potrzebowałam wyzwań. To właśnie wtedy zrodził się pomysł, aby pasję zamienić w pracę.

Pomagam Młodym Parom spełniać ich marzenia i zamieniam niemożliwe w możliwe. W pracy konsultanta ślubnego najbardziej lubię niepowtarzalność i oryginalność. Nigdy nie zorganizowałam dwóch takich samych wesel. Pary Młode docenią mój profesjonalizm, kreatywność i troskę o każdy detal. Jednak to co najbardziej mnie cieszy to Wasze zadowolenie i słowa “to był najlepszy dzień w życiu”.

A po pracy… ciągle nałogowo oglądam amerykańskie programy o ślubach.